Räätälöity tarjous Sinun kohteeseesi

Voit kysyä tarjouspyynnön materiaaleistamme suoraan tästä. Vastaamme sinulle nopeasti 1 – 2 työpäivän aikana. Huomioithan, että emme tee materiaaliasennuksia itse. Koulutuksemme käyneiden asentajien yhteystiedot löydät tältä sivulta. Jälleenmyyjämme kautta maan löydät tältä sivulta.

Tuotteemme ovat niin upeita, että ne kannattaa ehdottomasti tulla katsomaan myymälöihin paikanpäälle. Myyjämme auttavat Sinua valitsemaan kohteeseesi parhaat materiaalit.

Tarkemman m2-hinnan materiaaleistamme saat yksilöidyn kohdetarjouksen perusteella. Voit lähettää tarjouspyynnön sähköpostilla tai oheisella lomakkeella.

Suomen Betonileimasin Oy Pinnoitekauppa

Junatie 2, 36240 Kangasala
ma-pe 9-17, la 10-15, su suljettu Huom. 22-23.9. suljemme poikkeuksellisesti jo klo 16.
+358 40 755 9005
myynti@sbl.fi

Pinnoitekauppa SBL Tampere

Kuokkamaantie 55, 33880 Tampere
ma 9-16, ti-to 10-18, pe 9-16, la-su suljettu
+358 40 755 9020
tampere@sbl.fi

Pinnoitekauppa SBL Vantaa

Liikekeskus Fresko, Kalustetie 1, 01720 Vantaa
ma-to 9-17, pe 10-16, la-su suljettu
+358 40 755 9031
vantaa@sbl.fi

Nimi/Yritys *

Sähköpostiosoite *

Puhelinnumero *

Paikkakunta *

Viesti

SBL tiimi palveluksessanne

Tiina Rinne-Puputti

myynti
Tampere / Kangasala
050 5520567
tiina.rinne-puputti@sbl.fi

Fanny Kuoppala

myynti & verkkokauppa
Kangasala / Tampere
040 7559015
fanny.kuoppala@sbl.fi / markkinointi@sbl.fi

Eeva Linna

myynti & suunnittelu
Uusimaa / Pääkaupunkiseutu
050 552 1148
eeva.linna@sbl.fi

Armi Vuojola

varasto & tekninen tuki
Kangasala
040 7520506

SBL kangasala myymälä

Emma Soini

toiminnanjohtaja
emma.soini@sbl.fi

Ira Kuoppala

yrittäjä